Toyota Certifikováno

Toyota
Certifikováno

„Kvalitní ojeté vozy garantované Toyotou”

Vážený pane, vážená paní,

velice nás těší Váš zájem o ojeté vozy značky Toyota. Rádi bychom Vám představili nový program ojetých vozů „Toyota Certifikováno”, který patří k nejlepším na trhu a nabízí úroveň služeb srovnatelnou se službami, které byli dosud dostupné pouze pro nové vozy. Mezi základní charakteristiky programu patří:

Záruka 12 měsíců bez omezení km

Všechna vozidla zařazené do programu byla pečlivě vybrána a splňují přísná kvalitativní kritéria určená výrobcem. Hlavním kritériem je maximální stáří vozu 7 let a limit najetých kilometrů nesmí překročit 160.000km. V rámci programu dostanete k Vašemu ojetému vozu mimořádnou záruku Toyota v trvání 12 měsíců od data zakoupení vozu, která není omezena počtem najetých kilometrů. Rozsah krytí touto zárukou je komplexní a je ve svém rozsahu podobný záruce na nové vozy. Bližší informace Vám poskytne nejbližší partner „Toyota Certifikováno”.

Asistenční služba

Díky asistenční službě můžete cestovat absolutně bez obav. Tato trvalá výhoda nabízí zabezpečení během cest v ČR, ale i po Evropě. Dokonce, ani když budete daleko od domova, nenecháme Vás bez pomoci: zajistíme odtahovou službu, náhradní součástky, pronajmeme náhradní vůz a mnohem více. Tuto službu poskytuje Europ Assistance.

Komplexní předprodejní kontrola

Všechny vozy, zařazené do programu „Toyota Certifikováno”, musí splňovat přísná kritéria tohoto programu a procházejí rozsáhlou předprodejní kontrolou, dle standardů Toyota. Díky tomu máte absolutní jistotu, že kupujete vozidlo ve výborném technickém stavu, které Vám zaručí bezproblémový provoz.

Program výměny vozu

V případě, že nebude s vozidlem spokojeni, můžete ho při splnění podmínek vrátit do 14 dnů a vybrat si jiné. Pro detailní podmínky kontaktujte Vašeho nejbližšího partnera „Toyota Certifikováno”.

Financování a pojištění

Pro všechny zákazníky jsou v programu Toyota Certifikováno připraveny i zvýhodněné podmínky financování a pojištění. Nově můžete značkové Toyota Pojištění s řadou jedinečných benefitů využít i při nákupu ojetého vozu v hotovosti.

Seznam autorizovaných partnerů „Toyota Certifikováno”


Zpět